august 6, 2020

Kuupäev:
Aeg:

BIRGIT, TANJA ja MIHKEL MATTISEN – Piknikukontsert

 

BIRGIT, TANJA ja MIHKEL MATTISEN

Võta kaasa oma piknikukorv ja tule meiega piknikule!

6. august kell 20:00

Huvitav aeg toob toredaid uuendusi  – kuigi tavaliselt on see kontsertidel keelatud, siis sel korral võid ise kaasa võtta kõik oma lemmiksnäkid, lemmikjoogid ja lemmik piknikuteki või kasvõi oma tugitooli või voodi!
Kõik meie piknikupaigad on valitud sellised, et ruumi oleks piisavalt ja saaks ise oma lemmikkoha välja valida ning teiste kuulajatega piisavalt distantsi hoida, samas omade sõpradega ikkagi koos olla ja päriselt vahetult muusikat kuulama tulla.
Kellel piknikuks vajalikku kaasas pole saab muidugi nii söögi-kui joogipoolise ka kohapealt osta ja leiab ka istekoha. Nii et tule nii nagu sulle ja su kaaslastele mugavam on ja vali teiste inimestega distants ise.

Head sõbrad Birgit, Tanja ja Mihkel ootavad teid piknikul oma toredate lugude ja mõnusate juttudega. Kuigi koos musitseeritakse ju ka koos ansamblis The Swingers, siis
sel korral otsustati suvel teie ette astuda väiksema koosseisuga. Saab kuulda põhiliselt eestikeelset muusikat, nii eesti rahva lemmiklugusid läbi aegade kui ka suuremaid hitte kõigi artistide enda repertuaarist. Kes teab, aga Mihkel on lubanud lisaks klaverimängule ka üle mitme aasta mõned lood ise laulda. Mida täpsemalt, jäägu juba üllatuseks!

 

Info ja majutus: info@graniitvilla.ee
NB! Piknikukorvid ainult ettetellimisel. Piknikukorvide tellimine kuni 4.08. Oma tellimus palun kinnitada graniitvilla@pohjalacatering.ee või +372 5690 9250.

Koos söögisooviga, palun edastage ka rekvisiidid ettemaksuarve tegemiseks.

Piknikukorv 12€/inimene :

• Kartulisalat topsis 180g
• Ekleer tuunikala tartari, munakreemi ja koriandri-kapsa salatiga 80g G
• Hernehummus 80g + maisiõhik 60g
• Buffalo lillkapsas 100g
• Juustused arancini pallid kõrvitsaga 3tk
• Soolakurk 2tk

OSTA PILET: