detsember 20, 2022

Kuupäev:
Aeg:

Kadri Voorand in duo with Mihkel Mälgand – ”Jõuluks koju”

 

Kadri Voorand in duo with Mihkel Mälgand – ”Jõuluks koju”


Jõuluks koju… koos Kadri Voorandi ja Mihkel Mälgandiga. Viis kaunist aastalõpukontserti üle Eesti.  

Kadri Voorand on armastatud Eesti vokalist ja helilooja, kelle kirglik esitus on pälvinud palju heakskiitu nii kodu- kui ka välismaal. Teda on pärjatud mitmete auhindadega, teiste seas ka Aasta Naisartisti tiitel. Tema hiljutine album “In Duo with Mihkel Mälgand”, mille avaldas mainekas Saksa plaadifirma ACT, valiti Eesti Muusikaauhindadel Aasta Jazzalbumiks 2020. Mihkel Mälgand on üks muusikaliselt aktiivsemaid bassiste Eestis. Mälgand pälvis silmapaistva loomingulise tegevuse eest aastal 2019 Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali aastapreemia.

Koos moodustavad nad duo, mis mängib põhiliselt originaalloomingut häälele, bassile ja klaverile, mis annab ruumi improvisatsioonile ning mida ehivad õhulised elektroonilised efektid ja hingestatud poeesia. Duo ei sea endale stiililisi piire, kokku sulatatakse popi, folgi, jazzi ja isegi roki elemente. Esile tõusevad emotsioon ja omapärased tekstid. Koos on nad andnud arvukalt kontserte nii Eestis kui ka välismaal, sealhulgas on hiljuti tuuritatud näiteks Hiinas, Ungaris, Itaalias, Inglismaal, Saksamaal, Soomes ja mujal. Ühtlasi on väisatud mainekaid festivale nagu Pori Jazz, Jazz Baltica, London Jazz Festival, Cheltenham Jazz Festival, Tampere Jazz Happening, Bejing Nine Gates Jazz Festival jt.

Sündmuse koduleht: www.kontsert.ee
Piletid: OnlinePilet, Piletilevi ning Piletimaailm

Info ja majutusinfo@graniitvilla.ee

NB! Toitlustus ainult ettetellimisel. Toitlustuskohtade arv on piiratud! Toitlustuse tellimine kuni 17.12. Tellimuse palume kinnitada graniitvilla@pohjalacatering.ee või +372 5690 9250. Koos söögisooviga edastage palun ka rekvisiidid ettemaksuarve tegemiseks. Kõikidele toitlustuse tellijatele broneerime omalt poolt kohad laudades.

3 käiguline õhtusöök algusega 16:00; 39,50€/inimene :
Eelroog: Tuunikala tataki, riisi õhik, miso geel
Pearoog: Pikalt hautatud rohumaaveis, juurseller, piparmündi kaste, pirn, aedkress 280g
Dessert: Meekook
Joogid: Kannuvesi, klaas valget või punast majaveini
 
Suupiste menüü vaheajal; 21,50€/inimene:
Suupiste: Soolane makroon, suitsutatud pardi paté, õunageel
Eelroog: Kõrvitsapüree supp
Dessert: Meekook
Joogid: Kannuvesi, klaas valget või punast majaveini

OSTA PILET: