oktoober 18, 2020

Kuupäev:
Aeg:

Kaire Vilgats ja Paul Neitsov – kontsertreis ”Tähtede poole”

Kaire Vilgats ja Paul Neitsov 

kontsertreis ”Tähtede poole”

18. oktoober Graniitvillas!

Kontsertkava läbivaks teemaks on Silvi Vraidi esitatud looming, kuid mitte ainult. Lisaks kõlab maailma rokiklassikat – Queeni, Prince’i ja Tina Turneri aegumatuid hitte; ei puudu ka instrumentaalne kitarrimuusika – Pauli sõrmede alt saab kõlama isegi Tšaikovski “Pähklipurejast” pärit meloodiaid. Sekka räägivad artistid oma põnevast elust ja Kaire Vilgats pajatab kindlasti mõned lood mälestustest oma õpetajast, Silvi Vraidist.
 
Kaire Vilgats –  sündinud ja koolis käinud Pärnus, õppinud 7 aastat akordioni, lõpetanud  Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli Silvi Vraidi lauluklassi, hiljem töötas seal kontsertmeistrina, olnud Eesti Riikliku Nukuteatri muusikaline juht. Kaire on kaasalöönud väga paljudes muusikalides värvikate rollidega ning osalenud mitmetel Eurovisiooni lauluvõistlustel taustalauljana. 1999. aastal sai ta III koha ETV laulusaates „Kaks takti ette“ ning aastal 2009 Eesti Nuku- ja Noorsooteatri kolleegipreemia Suurima üllataja kategoorias.   
 
Paul Neitsov – Tartust pärit kitarrivirtuoos on teinud soolokarjääri, aga astunud üles ka ansamblites Svjata Vatra, Sireli, Wilhelm ning erinevates duodes. Paul on muuhulgas 2015. aasta Tiit Pauluse nimelise noore kitarrimängija preemia laureaat. Viimasel ajal esineb Paul Neitsov “mees nagu orkester” – üksi laval, kaelas kitarr, millel 10 näppu võluvad kuulajate ette peaaegu nagu päris Metallica, Queeni, Stingi, Eric Claptoni, Rammsteini jpt maailmakuulsad lood, kuid seekord on tema muusikalise reisi kaaslaseks Kaire Vilgats.

Info ja majutus: info@graniitvilla.ee
NB! Toitlustus ainult ettetellimisel. Toitlustuskohtade arv on piiratud! Toitlustuse tellimine kuni 16.10. Oma tellimus palun kinnitada graniitvilla@pohjalacatering.ee või +372 5690 9250.Koos söögisooviga, palun edastage ka rekvisiidid ettemaksuarve tegemiseks.
Kõikidele toitlustuse tellijatele broneerime omalt poolt kohad saalis.

 

3 käiguline õhtusöök algusega 16:00 29,90€/inimene :

Eelroog: Peediga marineeritud heeringas, röstitud kartul, leivapuru

Pearoog: Röstitud pardifilee, pastinaak, punase veini kaste, kale kapsas

Dessert: Shokolaadi ja karamelli duo kook, marjakreem

Joogid: Kannuvesi, klaas valget või punast majaveini

 

Suupiste menüü vaheajal  – 14,90€/inimene:

Suupiste: Vabajajooksu kana nahk, käsitöö paté ja mustsõstra kaaviar

Eelroog: Brokkolipüree supp

Dessert: Shokolaadi ja karamelli duo kook, marjakreem

Joogid: Kannuvesi, klaas valget või punast majaveini

 

OSTA PILET: