detsember 29, 2019

Kuupäev:
Aeg:

Les Bohemes – ”O’ Holy Night”

Les Bohemes – „O’ Holy Night” 29. detsember Laitse Graniitvillas!


Armastatud Hispaania tenorite ansambel Les Bohemes esineb Eestis nelja kontserdiga Tartus, Tallinnas, Laitses ja Pärnus.

Les Bohemesi muusika toob värskust ja hispaanialikku temperamenti meie pühadeaja muusikamaailma. Pühade meeleoluga sobivalt tulevad kontserdil esitusele nii jõululaulud kui ka hoolikalt valitud palad erinevate kultuuride muusikast, alustades Hispaania, Itaalia ja Inglise mõjutustega paladest, lõpetades tänapäevaste tuntud hittidega Michael Jacksoni, The Beatles’i ja Queeni loomingust..

Ansamblis Les Bohemes laulavad dramaatiline tenor Victor Guzman, tenor Luis Alberto Frias, tenor Ignacio Rovira. Bändi saadab kontserdil vaid klaver, millel mängib Les Bohemesi muusikaliste seadete autor Andrés Tejero, kes teab täpselt, kuidas esitada klassikalist muusikat nii, et paladel oleks küljes tänapäevane kõla, ent ei kaotaks samal ajal oma erakordset ajaloolist hõngu.

Victor Guzman – dramaatiline tenor
Luis Alberto Frias – tenor
Ignacio Rovira – tenor
Andrés Tejero Velázquez – klaver ja muusikaline juht

 

Sündmuse koduleht: www.kontsert.ee

 

 

Info ja majutus: info@graniitvilla.ee

NB! Antud kontserdil õhtusööki ja vaheaja suupistet me ei paku, kuid kohapeal puhvetist on võimalik osta endale nii meelepärast soolast kui ka magusat.

 

OSTA PILET: