mai 12, 2023

Kuupäev:
Aeg:

PRIIT PIHLAP 65 JA INDREK KALDA „50 AASTAT LAVAL“

PRIIT PIHLAP 65 JA INDREK KALDA „50 AASTAT LAVAL“

 

Maikuu pakub midagi erakordset ühele tõelisele muusikagurmaanile – oma 65ndat juubelit tähistab kontsertidega Priit Pihlap, kel ühtlasi täitub laval olemisest lausa 50 aastat!

Priit Pihlap on praegune liige ansamblis FIX, mis tähistab sel aastal 55ndat juubelit, ning kaasa löönud veel mitmetes koosseisudes, nagu Armaada, Apelsin jt. Ta on kirjutanud lugusid paljudele Eesti artistidele ja bändidele (Ivo Linna, Mati Nuude, Silvi Vrait jpt) ning tema repertuaari kuulub hulganisti ajatuid laule, nagu „Kuninganna”, „Üksik ratsamees” ja „Vana pildiraam”.

Kontsertidel teeb kaasa ka Indrek Kalda, kes on tegev ansamblites Justament ja Kaunimate Aastate Vennaskond, millel täitus 30 aastat tegutsemist, ning olnud ka ansamblites Kukerpillid ja Lindprii. Ta lummab publikut oma osava viiuli- ja klaverimänguga.

Need kaks meest on ühel laval esimest korda kahekesi ühise kavaga ning koos esitatakse kauneid eestikeelseid laule kolmel kevadõhtul Laitses, Tartus ja Tallinnas. See kordumatu muusikasündmus on ehe maiuspala igale eestikeelse muusika austajale, kes peab lugu sisukatest tekstidest ning headest meloodiatest.

Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi ning muuta hindu ette teatamata.

Kontsert Laitse Graniitvillas, 12.05, algus kl 19.00

Info ja majutus: info@graniitvilla.ee

NB! Toitlustus ainult ettetellimisel. Toitlustuskohtade arv on piiratud! Toitlustuse tellimine kuni 10.05. Tellimuse palume kinnitada graniitvilla@pohjalacatering.ee või +372 56 909250. Koos söögisooviga edastage palun ka rekvisiidid ettemaksuarve tegemiseks. Kõikidele toitlustuse tellijatele broneerime kohad laudades.

3 käiguline õhtusöök algusega 18:00; 39,50€/inimene :
Eelroog: Suitsupart, salatimix, apelsin, hibiskuse tšatni
Pearoog: Vabajooksu kana, bataadi kreem, kookose-mündi kaste, ahjutomat, värviline porgand, aedkress
Dessert: Vaarika-vanilje kook
Joogid: Kannuvesi, klaas valget või punast majaveini

Suupiste menüü vaheajal, 21,50€/inimene:
Suupiste: Mini tart, laimimajonees, külmsuitsu lõhe, aedkress 25g G,L
Eelroog: Lillkapsa püreesupp trühvliga V
Dessert: Vaarika-vanilje kook
Joogid: Kannuvesi, klaas valget või punast majaveini


PILETID: https://onlinepilet.ee/toode/50-aastat-1205/

OSTA PILET: