detsember 10, 2023

Kuupäev:
Aeg:

SUUR ÜHISLAULMINE EESLAULJATE JA MUUSIKUTEGA

SUUR ÜHISLAULMINE EESLAULJATE JA MUUSIKUTEGA

 

HEAD SÕBRAD OLETE SÜDAMEST OODATUD!
Kutsume armsaid sõpru üle Eesti tähistama 2.adventi ühislaulmise ja koosloomisega, pühapäeval 10.detsembril Laitse Graniitvillasse.
Ootame Sind õigeaegselt kell 15:00.
Alustuseks toimub hääle avamise töötuba, mida viib läbi Ilona Maria Sowilo ning seejärel toimub ühislaulmine erinevate lauljate ja muusikute eestvedamisel.
VÕTA KAASA:
– trumm või muu meelepärane instrument
– ühisele lauale suupisteid
– lambanahk või matt ringis istumiseks
PILET 20€ (tasumine kohapeal kaart/sularaha), lapsed <16a. tasuta
KEILY KAIKKONEN
Hoiab ruumi hääle avanemisele nii individuaalselt kui ka gruppides. Olles ise olnud hääleuurimise teekonnal üle poole ajaelust ja oma holistika terapeudi õpingutel samuti pühendunud just hääle ja kurgu teemadele, on ta jõudnud teekonnal õpitu jagamiseni ka teistele.
“Uskudes sügavalt, et kooslaulmisel on maagiline vägi luua reaalsust – nagu Eesti rahvas on laulva revolutsiooni rahvas. Tuleb leida lihtsalt ühendus ja julgus avaneda oma häälele – muu toimub juba iseenesest!”
ILONA MARIA SOWILO
“Minu missiooniks on toetada kaasteeliste teekonda läbi helide ning hääle avamise. 7 aastat tagasi tegin otsuse oma häält avada. Enne seda ei laulnud ma kellegi ees, see oli väga suur hirm minu jaoks ja tugevad blokeeringud olid ees. Seejärel kogesin aga oma elus transformeerivat taassünni kogemust ning mõistsin, et on aeg hakata elama ja oma unistusi ellu viima. Seega tuletan endale ikka meelde, et loomine algab otsusest. Mina otsustasin, et hakkan looma ja oma häält arendama ning elu tõi minuni heliteraapia, šamaanitrummi, joigumise, intuitiivse ja tervendava hääle kasutamise oskuse. Olen siin, et toetada sind läbi kingituste ja annete, mis mulle antud jagamiseks. Teen seda, sest armastan, naudin ja kasvan läbi selle. Oled oodatud heli ja hääle väge avastama!”
KELLY TOMSON
Kelly jõudis lapsena enne laulmise kui rääkimiseni ning sellest ajast saadik on muusika tema elus alati tähtsat rolli mänginud.
Kelly on õppinud Yawanawa (YAWANAWÁ’d on põlisrahvas, kes elab Amazonase vihmametsas) laule Mawa Isa käe all Balil ja Yawanawa meistrite väeringides. Samuti on ta õppinud klassikalist laulu vokaalpedagoogide Anu Aimla ja Eda Zahharova käe all ning Ungari pärimuslauliku Istvan Sky juures. Kurgulaulu ja ülemhelisid Mongoolia õpetaja Ulaach Tez käe all Tais.
STEN-KRISTJAN SAARIK
Sten on muusikust maailmarändur, kes on avastanud, maailma eri paigus reisides ning elades, enda jaoks toetavaid praktikaid, mida ta on asunud ka Eestimaal jagama. Lisaks bhakti jooga haru mantrate laulmisele, eesti regilaulude ja omaloomingule, on teda väga kõnetanud just Yawanawá laulud. Olles istunud nendega koos ringides nii Eestis, Balil kui ka Mehhikos.
RAUNO VAHER
Rauno on trummar/muusik ja loodusnähtus. Rütmid said alguse Ema kõhust ja kajavad tänaseni. Trummarina alustas Rauno 13-aastaselt punkrokki mängides. Sealt viis elu läbi erinevate stiilide ja teiste artistidega rändama üle maailma. Rauno ühendab rütmid kehaga, meeled ja meloodiad harmoonilise vaimukusega. Tema kogemiseks on soovitav olla kohal!