aprill 24, 2019

Kuupäev:
Aeg:

Kontsert ei toimu! THE SWINGIN’ SISTERS / Jazzkaar 2019

THE SWINGIN’ SISTERS  Jazzkaar 2019

Laitse Graniitvilla 

Kontsert jääb ära, vabandame ebamugavuste pärast.

The Swingin’ Sisters on traditsionaalset svingmuusikat esitav 9-liikmeline kollektiiv. Svingiõed Maris, Vivi ja Viveli lõpetasid üheskoos Otsakooli ja on laulnud erinevates muusikalistes koosseisudes juba üle 8 aasta. Nende unistus taaselustada Eesti svingi kuldajastu muusika on teostumas ning kevadel esitletakse eestikeelset albumit “Õnnele vastu”. Plaadi muusikaga tehakse kummardus 60.-aastate legendaarsele Eesti Raadio Meeskvartetile, samuti Uno Loobile ja eesti heliloojatele, kelle laulud on inspireerinud The Swingin’ Sistersi loomingut.   

Albumilt “Õnnele vastu” leiab kümmekond särava helikeele ning suurepäraste eestikeelsete tekstidega pala. Kõik plaadile jõudvad lood on seatud The Swingin’ Sistersi bändiliikmete poolt.

Hiljuti täitus 2 aastat koosseisu esimesest kontserdist. Esimene stiilipuhas kava koosnes vokaaltrio Andrews Sisters repertuaarist. Viimase kahe aasta jooksul on ansambel andnud üle 70 kontserdi. Üles on astutud Sõru Jazzil, Tallinna Vanalinnapäevadel, Tallinna Merepäevadel, jazziklubides ning kontserdimajades üle Eesti. Ansambli stiilipuhas vokaaltehnika, hea harmooniatunnetus ning suurepärased seaded on neist teinud isikupärase ja armastatud kollektiivi. Eesti svingmuusika kuldajastu pärlid kõlavadki Jazzkaare kontserdil.  

Koosseis:

Vivi Maar
vokaal

Viveli Maar
vokaal

Maris Aljaste
vokaal

Allan Järve
trompet

Teno Kongi
tromboon

Siim Aimla
saksofon

Kusti Lemba
kitarr

Janno Trump
bass

Ahto Abner
trummid

 

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

OSTA PILET: