september 30, 2023

Kuupäev:
Aeg:

”Tingimusteta armastus” Loten Namling Tiibetist Laitse Graniitvillas

”Tingimusteta armastus” Loten Namling Tiibetist

 

Loten Namling on tuntud tiibeti muusik, kes vaatamata oma sünnimaa ajaloolistele raskustele, on leinud päikese oma südames.

Muusika!

Tiibeti sõdalane tuleb keskkonnast, mis on üks inimese põhivajadustest.

Olla tingimusteta armastatud!

Elu on kandnud teda armastuse tiibadel. Nunnast ema ja mungast isa kasvatasid mehe üles tundega, et ta on hoitud ja ta on kuuldud. “Elu võib usaldada!”

Tiibetlased on ümbritsenud end sajandeid jõudu andva muusikaga. Loten Namling on võtnud endale eesmärgiks rääkida Tiibetist, okupatsioonist ja sellest, mida nad on pidanud läbi elama läbi oma hääle.

Meie rahvuste vahemaa ja kontrast on kolossaalne, aga me teame mida nad tunnevad!

Inimeste vaheline nähtamatu mõistmine ilma, et mõistaks kõnelda keelt…

„Tiibetis on ütlus, et iga mäe taga on uus laul. Lapsena kuulasin vanemaid inimesi, kes oma igapäevaste tööde ja tegemiste juures alati laulsid, isegi raskeid põllutöid saatis alati laul. Seetõttu kuulusid minu lapsepõlves muusika ja erinevad helid omavahel kokku”.

Tiibeti keeles esitletav kontsert koosneb südamlikest ja armastust täis sõnumitest, Tiibeti kultuurist, isiklikest lugudest ning inimtunnetest. 

Loten Namlin on pühendanud terve oma elu, et neid täna teistele edasi anda läbi maailma soojema tunde- olla tingimusteta armastatud.

Seda saab tunda läbi hääle, muusika ja meloodia. 

Samamoodi nagu naer on nakkav- on ka armastus!

Olete oodatud kogema armastust!

OSTA PILET: